Kot ste zagotovo lahko opazili, gradbena dela še potekajo, a naj bi bila v doglednem času uspešno zaključena.
Z današnjim dnem je začel v Kočevju ponovno delovati tudi javni potniški promet, na avtobusih pa bo potrebno strogo upoštevati vse varnostne ukrepe.
Vladni odlok o sedenju za isto mizo izključno s člani iste družine, je razburil mnoge, tudi kočevskim gostincem se ne zdi nesmiseln.
Kočevje je bilo po drugi svetovni vojni pri vrhu najbolj opustošenih mest v Sloveniji, v njegovi okolici naj bi bilo požganih kar okoli 80 vasi.
Še vedno velja priporočilo, da v času do preklica vseh ukrepov urejate le res nujne stvari.
V teh časih je redna in pravilna nega zob še toliko bolj pomembna, tudi če zob zaboli, pa rešitve torej so.
Osrednje slovesnosti ob počastitvi praznika, kot smo bili navajeni vsa leta doslej, iz varnostnih razlogov tokrat seveda ne bo.
Parkiranje bo za uporabnike brezplačno prvi dve uri, vsaka naslednja ura pa se bo zaračunala dodatnih 50 centov.
V našem mestu kljub temu, da nevarnost nikakor še ni povsem mimo, vlada vse bolj optimistična klima.
Za zdaj nemoteno delujejo le najbolj nujne in najmanj tvegane dejavnosti, a se jim bodo kmalu pridružile tudi določene druge.