DRUŽBA
Borut Pahor o zlaganju nogavic
“Če bi bilo vedno tako, bi bilo že kičasto lepo.”
– Borut Pahor o svoji izkušnji zlaganja nogavic, Kočevje, 25. 7. 2012 46391168|250|140|0
“Če bi bilo vedno tako, bi bilo že kičasto lepo.”
– Borut Pahor o svoji izkušnji zlaganja nogavic, Kočevje, 25. 7. 2012 46391168|250|140|0