Connect with us

ŠPORT

Šport v občini Kočevje 4.-11.4..2011

Avatar

Objavljeno

dne

Rezultati športnega dogajanja v občini Kočevje

Prosimo klube in društva, da rezultate posredujete na naslov:

Sebastjan Vovko – Javni zavod za šport Občine Kočevje

programi@sport-kocevje.si



ROKOMET:

RK GRČA KOČEVJE,

MLAJŠI DEČKI B, NADALJEVANJE

NEDELJA 10.04.2011 V ČRNOMLJU:

RK GRČA : MRD DOBOVA 15 : 15
RK ČRNOMELJ : RK GRČA 25 : 12

NK KOČEVJE:

Cicibani U-10 skupina D

Kočevje – Gaj Kočevje

10.04.2011 ob 16.00

Gledalcev: 30

11. krog

Kočevje : Kolpa 3:1 (0:1)

1. liga mlajši dečki 10/11

Kocevje – Gaj Kočevje

09.04.2011 ob 9.00

14. krog

Kocevje : Kalcer Vodoterm 2:6, 1:2, 5:1, 0:8

1. liga starejši decki 10/11

Kočevje – Gaj Kočevje

09.04.2011 ob 11.00

Gledalcev: 50

14. krog

Kočevje : Kalcer Vodoterm 0:1 (0:1)

Mladinska 2.liga 10/11

Kočevje – Gaj Kočevje

09.04.2011 ob 14.00

Gledalcev: 50 1

14. krog

Kočevje : Kolpa 1:2 (1:1)

MNZ liga 10/11

Kočevje – Gaj Kočevje

09.04.2011 ob 17.00

Gledalcev: 60

14. krog

Kočevje : Litija 0:4 (0:2)

LOKOSTRELSTVO:

TEKMA ZA 3D POKAL

Po enotedenskem premoru so se člani kluba LK Orel udeležili tekme za 3D pokal, ki je bila v v soboto, 9. aprila, v Ložnici pri Žalcu.

Naši člani so ponovno dosegli lepe rezultate:

Srebrno medaljo je osvojila Katja Murn, bronasto pa Sara Besal, obe v kategoriji kadetinje goli lok.

Bronasto medaljo sta osvojila tudi Matjaž Ciglič v kategoriji dečki goli lok in Albin Likar v kategoriji člani goli lok.

Kotar Marko je bil 7. v kategoriji člani lovski lok ter Rajko Hren 9. v kategoriji veterani dolgi lok.

ŠAH:

Državna ženska članska liga 2011

1. kolo, petek 08.04.2011 ob 17.00 uri:

Deska:

ŠK Nova Gorica

ŠD Kočevje

1:2

1.

Ana Srebrnič

:

Anna Ushenina

0:1

2.

Ksenja Novak

:

Karmen Mar

1:0

3.

Iza Velišček

:

Špela Kolarič

0:1*

2. kolo, sobota 09.04.2011 ob 16.00 uri:

Deska:

ŠD Kočevje

ŠK Milan Majcen Sevnica

2,5:0,5

1.

Anna Ushenina

:

Ildiko Madl

0,5:0,5

2.

Karmen Mar

:

Jelena Topič

1:0

3.

Špela Kolarič

:

Suzana Pavlič

1:0

3. kolo, nedelja 10.04.2011 ob 10.00 uri:

Deska:

ŠK Triglav Krško

ŠD Kočevje

0,5:2,5

1.

Nataša Bučar

:

Anna Ushenina

0:1

2.

Smiljana Jurečič

:

Karmen Mar

0:1

3.

Mirela Ahmatovič

:

Špela Kolarič

0,5:0,5

Lestvica po 3 kolih:

MT T MTB

1. ŠD Kočevje 6 7 11.0

2. ŽŠK Maribor 6 7 8.0

3. ŠD Domžale 4 5.5 11.5

4. ŠK Milan Majcen Sevnica 4 4.5 15.0

5. ŠK Nova Gorica 2 4 15.0

6. ŠD Radenska Pomgrad 2 3 15.0

7. ŠK Triglav Krško 0 2.5 18.5

8. ŠS Tomo Zupan Kranj 0 2.5 14.0

SANKUKAI KARATE DRŽAVNI TURNIR ZA DEČKE IN DEKLICE V ŠPORTNIH BORBAH IN KATAH

Sankukai karate zveza Slovenije je v sodelovanju z organizatorjem Karate klubom Kamnik v nedeljo 10.4.2011 v OŠ Frana Albrehta v Kamniku organizirala Sankukai Državni turnir za dečke in deklice v športnih borbah in katah. Tekmovanja se je udeležilo več kot 120 tekmovalcev in tekmovalk iz 17 karate klubov Slovenije,ki so se pomerili v 13 kategorijah. Karate klub Kočevje je zastopalo 5 tekmovalcev ki so dosegli naslednje rezultate :

– v kategoriji

Starejši dečki 5./4.kyu od 12-15 let nad 50 kg Nejc Čurič 2. mesto

Starejši dečki 5./4.kyu od 12-15 let do 40 kg Marko Južnič 2. mesto

Starejši dečki 3./1.kyu od 12-15 let nad 50 kg Gal Pečnik 5.-8. mesto

Mlajši dečki 9-12 let nad 40 kg Tim Marentič 1. mesto

Mlajši dečki 4.kyu 9-12 let do 38 kg Mihael Šturm 1. mesto

in 3 tekmovalke ki so svoje znanje pokazale v prikazu kat:

Melisa Brkić v kategoriji Starejših deklic 5./4.kyu od 12 -15 let

Sara Djuričič in Sarah Ponjevič v kategoriji Mlajših deklic 5./4.kyu od 9-12 let.

Vsem našim mladim članom Karate kuba Kočevje iskreno čestitamo in jim želimo še veliko nadaljnjih uspehov.

Karate klub Kočevje

 

Prikaži več

Oglasi

Trending

Arhiv novic