KULTURA
2011 – Jarmovo leto
Letošnja občinska prireditev, posvečena prihajajočemu kulturnemu prazniku, se je močno razlikovala od minulih. Ne samo zato, ker je nastopila trojica odličnih interpretov, ki si je nadela ime Godec in gobec, ampak predvsem zato, ker je imela globji pomen. Na četrtkovi proslavi je kočevski župan leto 2011 razglasil za Jarmovo leto. Več v TV-prispevku.
Soroden prispevek: